Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova/İzmir
tren

Ev Tadilat ve Dekorasyon

23.04.2020
583

Ev Tadilat ve Dekorasyon

Güvenilir hizmet anlayışıyla hareket ederek yılların vermiş olduğu tecrübe doğrultusunda müşterilerimize ev tadilat ve dekorasyon hizmeti sunuyoruz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürerek mutlu müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışıyoruz. Birinci sınıf kaliteli malzemeler sayesinde tadilat ve dekorasyon işlerini özenle yaparak piyasada öncü firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerde herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız için artık ev tadilatı veya dekorasyon işlerini yaptırmak isteyenler farklı bir firmaya ihtiyaç duymayacaktır. Ustalarımız sayesinde birbirinden kaliteli mobilyalarla evinizi daha canlı hale getiriyoruz.

Boydek İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri : 0532 057 36 56
27 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Tadilat ve dekorasyon işlerinde amacımız; müşteri memnuniyeti kazanarak sektörün ileri gelen firmaları arasında yer almak olduğundan elimizden gelen her türlü  hizmeti sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. 7/24 hizmet anlayışı sayesinde sizlere destek hizmeti sunarak ev tadilatı ve dekorasyon işlerinde aklınıza takılan tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap veriyoruz. Böylece ev tadilatında sizlere yardımcı olarak günlerce süren tadilat ve dekorasyon işlerini ortadan kaldırıyoruz. Hizmette sınır tanımadığımız için, firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

KAMPANYA
İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik firmamız Tarafından ücretsiz yaptırılmaktadır.
DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM
Boydek İnşaat Tadilat Dekorasyon : 0532 057 36 56
15 Yıllık tecrübe ile Ev ve İşyerlerinizi yenileyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

    Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    1. Sema ertun dedi ki:

      Ev tadilatı firması ile karşılaştığım için çok mutluyum. Zira onların sayesinde evim bam başka bir hal alırken beni sevince boğdular. Sizlere çok çok çok teşekkür ederim

    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: